Uudised TM-i kohta USA-st

Saabus uudiskiiri USA:st.
Siin lühikokkuvõtte minu natuke vigases väliseestlaskeeles:
Punkt 1.

Martin Scoresce

Martin Scorsese räägib oma positiivsetest kogemustest TM-ist. Ta on maailmakuulus filmi direktor ja autor.

Seoses New Jorgi rahakogumisgalaga eelmisel detsembril ütles ta:

“Ma tahan esitada mu toetust ja julgustust jõupingutusele abistada [koduta]lapsi ja sõjaveteraane, ja keda tahes kellel on vaja jagu saada stressist..”

Punkt 2. Uus uuring kinntab veel kord teisi uuringuid mis on teatanud, et üliõpilaste stress ja ängistus väheneb TM-iga.
Punkt 3. Uus uuring leidis, et Posttraumaatiline stressi sündroomi sümtpomid vähenesid 50% võrra juba peale 6 nädala TM-i praktikat. See kinnitab varemat uuringut mis jõudis sarnasele tulemusele.
Punkt 4. TM on aidanut koduta lapsi teatab USA  riikliku TV kanaali NBC. Üks nendest ütles TM-ikohta:

“Se on andnud mulle ühte rahu allikat mida mite midagi muud pole saanud mulle anda.”


Punkt 5. Washingtonis peeti hiljuti gaalat raha kogumiseks post-traumatilise-sündroomi ravimiseks mis on muutunud epideemiliseks USA sõdurite seas Iraagis ja Afghanistaanis. CNN on teinud video selle kohta. See on teine gaala selle otstarbega, eelmise aasta detsembris peeti ühte New Jorgis. Clint Eastwood ütles:
Clint-Eastwood.jpg
“Ma olen transtsendentaalse meditatsiooni suur toetaja. Olen kasutanud seda juba peaaegu 40 aastat. Ma arvan, et see on suurepärane vahend igaühe jaoks stressi vähendamiseks …. Aga see on eriti oluline arvestades seda stressi mida meie mehed ja naised kogevad meie relvajõududes. Ma arvan, et see on suurepärane süsteem kasutada elus üldiselt, muidu miks ma oleksin seda teinud kõik need aastad! “
Punkt 6. Artikel Teresa Avilast kohta. Ta kirjeldab oma kogemusi samuti kui me kogeme transtsendeerimist.

“Kõik on rahus ja hing on jõudnud suure vaikuse seisundisse ja sügavasse rahulolekusse.”

Se on üks paljudest kirjeldustest erinevatest kultuuridest, ajastustest ja maailmaosadest   langevad kokku täpselt ja kinnitavad, et transtsendentaalse teadvuse seisund on loomulik universaalne seisund.
Allpool ingliskeelne uudiskiri.
Rubriigid: A: Kõik postitused, Isiklik areng, Teaduslikud uuringud, Tervis, Välismaalt, sildid: , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.