Maailmajuhtiv finantsnõunik harrastab TM-i

Top 5 Hedge Fund Managers in the Forbes 400

Ray Dalio on Transtendentaalse Meditatsiooni (TM-i) harrasaja, kes on spetsialiseerinud maailma suuremate investorite raha haldamisele. Temal on olnud erakordne edu sellega. Näiteks oli tema nn “Hedge fund” ainus mis ei kaotanud 2008 aa, finantskriisi puhul. Tema on nüüd tõusnud maailma esimesele kohale, finantsajakirja “Forbes-e” rankingus 40 enimteeniva hedge-fondide juhi kohta.

Dalio on videointervjus rääkinud et tal on olnud suur kasu TM-ist oma äritegevuses.

“Meditatsioon on palju rohkem kui mingi muu faktor olnud minu edu põhjus”. (Video selle kohta siin)

Teaduslikud uuringud ning ärimeeste praktilised kogemused näitavad,  et Transtsendentaalne Meditatsioon soodustab mõtteselgust ja head otsusvõimet mis põhineb ajutegevuse objektiivselt kinnitatud arenguga kõrgema kooskõla ja integratsiooni suunas. Dalio erakordne edu on konkreetne selle näidis.

Seoses Dalio tipp rankinguga kirjutas Forbes artikli tema kohta. Allpool lühike väljavõtte.

Kuid ta on ka väga helde. Tema Dalio Perekonna Fond andis 2010.a. ära üle 13 milj. dollari ja hages varasid üle 227 milj. dollari väärtuses.. .

Daliole meeldib tõesti ka direktor David Lynch (“Blue Velvet,” “Twin Peaks”) ja transtsendentaalne meditatsioon. 2010.a andis ta 1,855,000 dollarit David Lynch’i Teadvuspõhisele Fondile Fairfieldis Iowa osariigis TM-i õpetamiseks. Ta andis ka 25,000 dollarit ühele grupile Haarlemis, et õpetada sealsetele lastele, kuidas mediteerida.. Dalio andis 1,23 miljonit dollarit direktor David Lynchi TM Fondile 2008. aastal ja teise 2,1 miljonit dollarit 2009. aastal. Tõepoolest, talle meeldib mediteerida.

Rubriigid: A: Kõik postitused, Välismaalt, sildid: , , , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.